רוצים לעזור לזוגות במשבר? הכשרת יועצים זוגיים מתבצעת גם באונליין

כשליש מהזוגות מסיימים את הנישואים בגירושים והדרך לפרידה יכולה להיות כואבת לשני הצדדים. זוגות לא מחליטים להיפרד  סתם כך. הם עוברים בדרך משברים וכשהם לא מוצאים להם פתרון מגיעה פעמים רבות ההחלטה להתגרש. ליועצים הזוגיים יש עבודה חשובה במתן סיוע לזוגות בשלבים שונים של חייהם ובשנים האחרונות המודעות לטיפול הולכת וגדלה.

ישנם אנשים שעוסקים בתחום הטיפולי או מתחברים אליו מאד.
אנשים בעלי רקע טיפולי ועבודה עם מטופלים בתחומים אחרים (שאינם זוגיות), יכולים לעבור הכשרת יועצים זוגיים ולשנות את חייהם של זוגות רבים. העבודה של היועץ מספקת מאד, היא יכולה לקרב בין בני הזוג, לסייע להם להתמודד עם משברים ולקיים זוגיות ומשפחה בריאה. 

עד לא מזמן הכשרת יועצים זוגיים התבצעה רק במתכונת פיזית, בכיתה.
בעקבות הקורונה פתחה מכללת עידן ההורות את שעריה בפני אלו שרוצים ללמוד גם באונליין, בצורה בטוחה ולחסוך לעצמם את הנסיעה.
הלימודים מיועדים לאקדמאים בעלי ניסיון בעבודה עם אנשים, לעובדי חינוך והם מחייבים ראיון אישי. ההכשרה מקצועית ובסיומה הבוגרים שעמדו בכל הדרישות יקבלו שתי תעודות מטעם עידן ההורות בשיתוף החטיבה ללימודי חוץ תל חי.

רוצים לעזור לזוגות במשבר

הכשרה עם ייעוד

היכולת שלנו להשפיע על הסביבה שלנו מביאה סיפוק רב. ככל שהדבר נוגע לטיפול בזוגות ובמשפחות, מדובר על שינוי משמעותי שיכול לגרום לזוג לחיות יחד ובאושר. ליועצים הזוגיים יש כלים לעזור לזוגות להציף את הבעיות, לעבד אותן בדרך הנכונה ולמצוא את הפתרון הנכון לאותן בעיות. אי אפשר להימנע מבעיות בזוגיות וכל תקופה יכולה להיות מאתגרת, אך זוגות רבים לא יודעים כיצד להתמודד עם אותן בעיות והגעה לייעוץ מעלה אותם על דרך המלך.

ההתמודדות עם לחצי החיים, העבודה, שינויים בתא המשפחתי, מצבי חירום ועוד רבים אחרים, יוצרים לחץ על כל אחד מבני הזוג ועל המערכת המשפחתית.
כל אלו יכולים להוביל למתחים רבים בחיי היום יום ובהמשך לכך גם בזוגיות.
זוגיות שעולה על שרטון יכולה גם לרדת ממנו ואפשר לשנות את הגורל והתגובות של שני הצדדים אך זוגות רבים צריכים עזרה כדי לדעת כיצד לנווט את הזוגיות למקום טוב יותר.

קורס ייעוץ זוגי מעניק ללומדים כלים שמאפשרים להם לעזור לאחרים.
בין היתר הם לומדים כיצד להבדיל בין קושי אישי של אחד מבני הזוג לבין קושי של הזוג ואפילו קושי אישי שלהם. הם לומדים על ההבדלים בין אינטימיות לבין מיניות, כיצד ליצור שיח בין בני הזוג ובינם לבין הזוג, על משברים בחיים שיכולים להשפיע על הזוגיות.
במהלך ההכשרה לומדים המשתתפים כיצד לסייע לזוגות במצבי חירום ומצבים חריגים, סיוע בשלבים שונים של החיים וסיוע להורים, לאלו שנכנסים לזוגיות פרק ב' ונושאים רבים נוספים.

פעמים רבות המשתתפים בהכשרה לומדים רבות על עצמם.
הם מקבלים כלים (ותעודה) אשר מאפשרים להם לעזור לאחרים, אך דרך ההבנה הזוגית, פיתוח התקשורת העצמית, הם מגלים כי הזוגיות ומערכות היחסים בחייהם הופכות לטובות יותר. 

לבחור את מקום הלימוד המתאים

אם אתם שייכים לסוג האנשים שאוהבים לעזור לאחרים והחלום שלכם הוא להשפיע על זוגות ומשפחות, תוכלו להצטרף להכשרה ולהפוך ליועצים זוגיים.
לאחר שברור לכם כי הייעוד שלכם הוא לסייע לאחרים, תצטרכו לבחור את מוסד הלימודים המתאים ביותר עבורכם. כיוון שישנם מקומות שונים שמציעים הכשרות בתחום הטיפול, עליכם לבחון את המקומות השונים בקפידה.

עליכם לצפות ממקום הלימודים שהוא יוכל לתת לכם כלים מעשיים לסייע לזוגות. בנוסף, כדאי שתהיה בידכם תעודה שעליה חתום מוסד לימודים רציני ומכובד.
חשוב מאד לבחון את היקף שעות הלימוד, הסילבוס, לבדוק שהמרצים יעזרו לכם בתחילת הדרך הטיפולית ושיהיו תנאי קבלה כך שלא כל אחד יוכל לעבור הכשרה. 

חשוב לציין כי בעבר על מנת לעבור את ההכשרה היה עליכם לצאת מהבית וללמוד במוסד לימודים שלא פעם דרש גם השקעה של נסיעה, חיפוש חניה ופינוי זמן רב.
מכללת עידן ההורות החליטה להרים את הכפפה והיא מאפשרת לכם ללמוד מכל מקום, היא תלווה אתכם באופן אישי בדרך החדשה שלכם, תעניק לכם כלים טיפוליים ברמה גבוהה וכל זאת בלימודי
קורס ייעוץ זוגי אונליין

Rate this post
תוכן עניינים
שתפו את הכתבות שלנו ברשתות חברתיות
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר
עוד כתבות באותו נושא
ניהול קמפיינים לעסק
ניהול קמפיינים לעסק

ניהול קמפיין הוא חלק חיוני בכל עסק זה כולל תכנון, ארגון וביצוע קמפיינים לקידום מוצר או שירות. ניתן להשתמש בקמפיינים כדי ליצור לידים, להגביר את

עורך דין דיני אינטרנט
עורך דין דיני אינטרנט

בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה משמעותית בעבירות סייבר. הונאות רשת ופריצה למחשבים נחשבות לעבירות חמורות במיוחד המצריכות סיוע של עורך דין אינטרנט- כל הפרטים בכתבה

למה הבנק מסרב למשכנתא
למה הבנק מסרב למשכנתא

למה הבנק מסרב למשכנתא זקוקים לרכב חדש או מעוניינים לקנות דירה? אם לצורך כך אתם זקוקים למשכנתא, הרי חשוב ביותר להבין את הסיבות לסירוב של

פיר אשפה
פיר אשפה הפתרון המושלם

פיר אשפה ? במהלך מגורים בבניין משותף דיירים עשויים להרגיש ריח רע מכיוון שוט אשפה לבניין. מדובר במוצר חיוני ביותר המסייע להוריד את הזבל ללא

בעלי מקצוע מומלצים
רוצים לפרסם כתבה באתר שלנו השאירו פרטים