ימי גיבוש בתקופת הקורונה תתכוננו לצחוק

דווקא עכשיו, כשרבים מהעובדים עדיין עובדים מהבית, ברור שישנו צורך בחיבור ובגיבוש. אם לפני ארבעה חודשים חשבנו שבעוד רגע כולם יפגשו בעבודה, עכשיו אנחנו יודעים שיתכן וייקח זמן עד שזה יקרה. העובדים נמצאים בביתם ורבים מעידים כי חסר להם החיבור לשאר האנשים שהם היו רגילים לראות ביום יום.

העבודה במשרד משותף יוצרת קשרים חברתיים, מזמינה את העובדים לסיעור מוחות ונותנת תחושה של שייכות למקום. ברגע שכל אחד נמצא בביתו נוצר ריחוק, נעשות פחות “שיחות מסדרון” ויש שיעידו כי קשה להם בלי השיחות הקטנות שמתקיימות כשכולם יחדיו. “שלופתא – מופע קומי אמיתי” זיהו את הקושי, החליטו להרים את הכפפה ולהציע סדנאות חווייתיות בזום. על מה מדובר? יצאנו לבדוק וחזרנו מופתעים ועם חיוך על הפנים.

ימי גיבוש בתקופת הקורונה

מסירים את המסכות ומבלים יחד – מהבית

דווקא בימים בהם העובדים מרגישים שהם לבד, יש צורך בפעילות גיבוש – כזו שתזכיר לעובדים שהם חלק בלתי נפרד מצוות גדול יותר. פעילות מגבשת, מצחיקה ומשחררת מאפשרת להם לצאת מהשגרה, להיפגש במרחב הווירטואלי ונותנת לכל אחד ואחת את המקום שלהם. הפעילות של “שלופתא” מתבצעת כל כולה דרך הזום כאשר הצוות המקצועי דואג להפעלה קלילה וכיפית שכוללת מעורבות של כלל העובדים.

לא כל העובדים מרגישים בנוח ברגע הראשון מול המצלמה, שהרי אנחנו לא רגילים לראות את עצמנו ביום יום על המסך, אך תחושה זו נעלמת תוך דקות ספורות. הרעיון של סדנאות זום מאפשר לחברות וארגונים לגבש את העובדים גם כשהם לא נמצאים באותו חדר. הסדנה מחזקת את הקשר בין העובדים, נותנת לדמיון לפעול ומביאה את העובדים לשתף פעולה. כל זאת במרחב הפרטי של כל אחד ואחת, בלי מסכות ובבטחה.

סביבת העבודה הרגילה מביאה איתה יתרונות רבים אך גם לא מעט לחצים. הישראלים עובדים שעות רבות ונמצא כי ימי גיבוש וסדנאות משפרים את היחסים הבינאישיים, מעלים את התפוקה ויוצרים אווירה נעימה יותר בצוותים. היום ברור כי סביבת העבודה השתנתה, אך אין זה אומר שישנם פחות לחצים – לא פעם המצב הוא הפוך. עובדים רבים מוצאים עצמם מתמודדים גם עם משימות העבודה במקביל ללחץ שבבית וכל זאת בתוך אי וודאות בנוגע למה שצופן העתיד.

אם בשגרה היה חשוב לשים דגש על ימי גיבוש ופעילויות לעובדים, בימים אלה יש לכך חשיבות רבה עוד יותר. אנחנו עדים לסביבת עבודה חדשה ושונה כך שכל מה שקורה כעת נמצא עדיין בהתהוות. עכשיו זה הזמן של מקום העבודה לצאת מהקופסה ולחשוב על פתרונות שיאפשרו לעובדים להרגיש שהם ביחד. דרך ימי גיבוש מתחזקת תחושת השייכות, העובדים מרגישים שמקום העבודה חושב עליהם ונוצרים זיכרונות חדשים, מיוחדים ומצחיקים.

ימי גיבוש בתקופת הקורונה

לחבר, לצחוק ולאסוף חוויות משותפות

אין כל ספק שעובדים רבים מרגישים את האתגרים החדשים. חלקם חווים ירידה בתפוקה, אחרים מרגישים עליה בלחץ וכל זאת דווקא כשהם עובדים מהבית ולא ממקום העבודה. סדנאות זום ומפגשי פעילות יוצרים חיבור עמוק רגעים מצחיקים וחוויות משותפות לכל העובדים. מצד אחד מדובר בפעילות קלילה, שנעשית גם בנעלי בית ועם קפה (או בירה) ליד. מצד שני, זו הזדמנות להתקרב, לתקשר ולראות שיש מי שדואג לעובדים.

לחוויות המשותפות יש משמעות רבה בסביבת העבודה – הן מחברות בין העובדים, וכשאלו מרגישים נינוחים העבודה מתבצעת על הצד הטוב ביותר. כשכל אחד מנותק בביתו התקשורת הופכת לקרה יותר (גם בלי להתכוון לכך) ואנחנו כאן כדי להזכיר לכם שיש מה לעשות בנידון ואין סיבה להשלים עם המצב שנוצר.

אנחנו יצאנו לשמוע על פעילויות הגיבוש החווייתיות של “שלופתא” וחזרנו מעודדים. גילינו כי יצירת חוויה משותפת ושיתוף פעולה יכולים להתבצע גם במרחב הווירטואלי, בלי מסכות, מכל מקום ואפילו בנעלי בית.
הפעילות של שלופתא תגרום לעובדים שלכם להרגיש קרובים – גם מרחוק.

קרדיט תמונה – טל חפץ
קרדיט גרפיקה – שורה וחצי
Rate this post
תוכן עניינים
שתפו את הכתבות שלנו ברשתות חברתיות
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר
עוד כתבות באותו נושא
ניהול קמפיינים לעסק
ניהול קמפיינים לעסק

ניהול קמפיין הוא חלק חיוני בכל עסק זה כולל תכנון, ארגון וביצוע קמפיינים לקידום מוצר או שירות. ניתן להשתמש בקמפיינים כדי ליצור לידים, להגביר את

עורך דין דיני אינטרנט
עורך דין דיני אינטרנט

בשנים האחרונות ניתן לראות עלייה משמעותית בעבירות סייבר. הונאות רשת ופריצה למחשבים נחשבות לעבירות חמורות במיוחד המצריכות סיוע של עורך דין אינטרנט- כל הפרטים בכתבה

למה הבנק מסרב למשכנתא
למה הבנק מסרב למשכנתא

למה הבנק מסרב למשכנתא זקוקים לרכב חדש או מעוניינים לקנות דירה? אם לצורך כך אתם זקוקים למשכנתא, הרי חשוב ביותר להבין את הסיבות לסירוב של

פיר אשפה
פיר אשפה הפתרון המושלם

פיר אשפה ? במהלך מגורים בבניין משותף דיירים עשויים להרגיש ריח רע מכיוון שוט אשפה לבניין. מדובר במוצר חיוני ביותר המסייע להוריד את הזבל ללא

בעלי מקצוע מומלצים
רוצים לפרסם כתבה באתר שלנו השאירו פרטים

situs toto

situs toto

shiowla

shiowla

https://kalamariotes.gr/-/shiowla/

https://shantikuteer.org/

https://proletter.org/

shiowla

https://gidapp.bangkok.go.th/cibma/-/situstoto/

https://cockneyrejectsofficial.com/

http://imard.edu.vn/-/situstoto/

situs toto

situs toto

situs toto

situs toto

bo togel

situs toto

shiowla

shiowla

shiowla

shiowla

shiowla

shiowla

shiowla

shiowla

shiowla

shiowla

shiowla

situs toto

situs toto

Scatter Hitam RokokBet Slot Raffi Ahmad Slot Bet 200 Slot Raffi Ahmad RokokBet