איך לאטום את החלון בדירה שלכם

במאמר הבא נעסוק  על איך לאטום את החלון אפשרות נוספת לפתרון בעיה זו היא התקנת אריח קיר עצמאי שלמטרתו הוא ישמש כמחסום עמיד למים כלפי חוץ המבנה.

כדי להגן על המשטחים הפנימיים מפני לכלוך כבד ולחות מהאוויר – מחסום אדים טוב הוא הפיתרון. זה עוזר להגן מפני הרטיבות החיצונית שעלולה לפגוע בחללי הפנים של הבניין.

כאשר אתה משתמש בחלון מזוגג כפול, אתה יכול לאטום את החלק התחתון עם פס חלון ואת החלק העליון עם וילון עם זיגוג כפול. רצועת איטום חלונות קלה לשימוש ומהירה למריחה.

כדי להבטיח שהמים החיצוניים לא צריכים להיכנס לבניין: אטום את חלונות המים עם מחסום אדים.

לאטום את החלון למנוע חדירת מים

חלון בביתכם הוא אחד ממאפייני המפתח, אחד מאבני היסוד בביתכם. מקובל לחוות את תופעות נזילת המים בימי הקיץ החמים והלחים. אלה אחראים למעשה ל"הריגת חלונות אלה.

בנייני מגורים מתוכננים בדרך כלל עם מסגרות מתכת כדי להתנגד לכוחות החיצוניים במהלך שינויי טמפרטורה קיצוניים. המסגרות האלה מחזיקות את החלונות שלך. שכיח יותר שמסגרות אלה עשויות מאלומיניום, מה שמקטין את העברת החום כאשר יש עלייה משמעותית בטמפרטורה, אך המסגרות עצמן גם מגבירות מאוד את ההתנגדות התרמית של הבניין.

חשוב לשמור על תקינות החלון

כדי לשמור על הקיר והחלון מפני נזקי חום, חשוב לאטום את פנים מסגרת החלון באמצעות מגן UV. אמנם, בחלק החיצוני של מסגרת החלון מוצר טוב, הקיים בשוק, אושר הגנת התזת חול המציעה הגנה מפני גשם ורוח לבניין שלך. אם אתה לא מרוצה מההגנה שמציעה הגנת החלון, אתה יכול ללכת על משהו שיש לו גורם "קליק" גבוה יותר: סרטי שמשה. יריעות אלו יציבות UV ועמידות וניתן להתקין אותן בקלות על החלונות.

הם זמינים בסוגים רבים – כסף, לבן וכחול וכו '. הם באמת אטומים למים וניתן לנגב אותם בקלות. עם הגנה זו תהיה מוכן להתמודד עם כל תנאי מזג האוויר. ולמרות שהסרטים האלה לא זולים – אין ספק שהם פיתרון שימושי להגנה על החלונות שלך.

עוד מאמרים באתר בעלי מקצוע:

לאטום את החלון

לאטום את החלון מאפיינים של סרט הגנה על חלונות

הגנה עמידה למים. כדי לספק מקור קבוע להגנה מפני מים מפני חלונותיך, סרטים אלה יציעו לך את עמידות הלחות הדרושה.

מחסום אדים. זה יכול להיות מיושם על כל מסגרת חלון או כל חלון של הבית שלך. סרט הפלסטיק משמש כמחסום אדים כדי למנוע מאוויר לגעת בחלונות שלך.

סרט רגיש UV. אם אתם חווים גורמים סביבתיים שליליים כמו קרני UV (אולטרה סגול), תוכלו לבחור בסרט מתקדם עם הגנת UV ו- UVA. זה יגן על החלונות שלך מפני קרניים אלה והם גם יפחיתו את העברת החום בביתך.

סרט בידוד. במיוחד עבור אקלים עם שינויי טמפרטורה קיצוניים, אתה יכול לבחור בסרט זה כדי לחסום את אור השמש הישיר. זה יעזור בוויסות הטמפרטורה של הבית שלך, בהגנה על החלונות שלך מפני השמש הקשה.

הגנת פרטיות. זה מספק לך פרטיות אישית בבית שלך. אם אתה גר לבד, אתה יכול לבחור בסרט זה כדי להגן על פרטיותך.

סרט הגנה מפני UV. זה יספק לך הגנה מספקת על חלונותיך מפני קרני UV.

באזורים בהם אור השמש חודר, סרטים אלה מונעים את קרני השמש המזיקות. המוצרים כמו מיוצרים במיוחד עבור אזורים אלה. הסדין עשוי לשמש גם לכל מסגרות החלונות והחלונות.