טיפים בנושא ניקיון לאחר שיפוץ

טיפים בנושא ניקיון לאחר שיפוץ

ניקיון לאחר שיפוץ לבתים פרטים ומשרדים

אני רוצה להסביר לכם בקצרה על משהו שנקרא ניקיון לאחר שיפוץ, במה דברים אמורים, כמה זה עולה לנו ומה זה בעצם כולל? אם כן, ניקיון לאחר שיפוץ הינו תהליך די ארוך ויכול להיות גם מאוד יקר, הרי לא כל חברת ניקיון יכולה להעניק שירות כוללני שכזה, ומה כולל השיפוץ? פשוט הכל! כל מה שאותה חברת ניקיון יכולה להציע לכם זה יהיה בחבילת הניקיון לאחר בנייה / שיפוץ.

הנה כמה דוגמאות:

פוליש לבית
ניקיון פרקט
ניקיון משרד לאחר שיפוץ
ניקיון הבית לאחר שיפוץ לכל סוגי הדלתות
ניקיון של הפנאלים
נייקיון של כל התריסים
הברקה וניקיון של הרצפה
הורדת כתמי צבע קשים, כתמי צבע שלא יורדים בקלות, וכן הלאה

טיפים בנושא ניקיון לאחר שיפוץ

כפי שניתן לראות, מדובר בתהליך ארוך ואפילו יקר מאוד, השאלה היא – כמה יקר בעצם?

האם זה הולך לעלות לנו אלפיים שקלים או שאולי יותר? בואו ואספר לכם סוד קטן בעניין חברות הניקיון ופוליש בישראל -כל אותן חברות יציעו לכם מחיר מסויים בזמן הצעת המחיר בטלפון, הם יציעו ויסבירו לכם המון דברים, יש כאלו שיגדילו ויספרו כי הם חברה בינלאומית ואנו השלוחה שלהם בישראל. למען האמת, המחיר הוא לא מחיר סופי לעולם, וזה ממש לא לטובתכם, אני יכול להבטיח לכם כי חברת פוליש לא תוריד לכם במחיר, אם כי אך ורק תעלה במחיר, ובהרבה יותר שקלים ממה שנראה לכם.

עוד כתבות באתר בעלי מקצוע – שווה בדיקה :

  1. תיקונים שלא מצריכים טכנאי בבית מתי כן צריך להזמין בעל מקצוע הנדימן לבית
  2.  בוחרים חברת אחזקה חשוב ביותר לבחון את החוזה

שיפוצים עם חברת ניקיון מקצועית

כך לדוגמא, שירותי ניקיון לאחר שיפוצים עם חברת ניקיון מקצועית יכול לעלות לכם בטלפון אלפיים שקלים, בואו נניח שזה מחיר הגיוני ונורמאלי לתת לאנשים שלמען האמת, יכולים לעשות עבודה זאת בעצמם, ויותר מזה, אם הם כבר רוצים, הם יכולים להשכיר מכונת פוליש ותיק תק הם חוסכים לעצמם את אותם אלפיים שקלים

למה חושב לבצע ניקיון לאחר שיפוץ

אך למען האמת אנו נגיד לעצמנו ברוב המוחלט של הפעמים כי כנראה שאם הציעו לי את המחיר הזה, אז ככול הנראה זה המחיר שאני צריך לשלם, ולא ממש נחשוב על השכרת מכונת פוליש בשילוב עם רכישת חומרי פוליש כאלו ואחרים. העניין הוא שגם אם נסגור הכל בטלפון עם חברת הפוליש, מובטח לכם כי אותה החברה תגיע אליכם לבית, ותעלה את המחיר בסכומים שאתם לא תאמינו. מדובר ברוב המקרים על העלאה של כמה מאות שקלים, וזה אותו הרעיון שרץ הרבה פעמים גם בחברות הובלה חאפריות כאלו ואחרות. התנהלות שכזו היא התנהלות לא הגיונית ואפילו בלתי חוקית, שהרי נחתם חוזה מראש. בקיצור, אתם צריכים לדעת כי אתם חייבים להזמין נציג פוליש עד אליכם לבית, ושהו יבדוק ויסגור איתכם מחיר סופי מראש.

שיהיה בהצלחה!

מומחה ניקיון לאחר שיפוצים.