איך בוחרים חול לחתול

אם החלטתם לאמץ חתול, מדובר על החלטה מרגשת בהחלט. חתול הוא חיית מחמד נהדרת אשר מעניקה ללא מעט אנשים שבוחרים לאמץ אותה הרבה רגשי שמחה ואור בחייהם. כמובן שלקראת בואו של החתול, עליכם להתכונן היטב מבחינת כל האביזרים והציוד הנדרשים עבור החתול. אם לא גידלתם מעולם חתול, אתם בוודאי מוצאים את עצמכם מבולבלים לנוכח השפע המוצג כיום בתחום ציוד לחתולים. על כן, חשוב מאוד לבחור מראש בחנות המציעה מוצרים לחתולים הידועים כמגוונים ואיכותיים. בחנות מעין זה תוכלו למצוא בדיוק את מה שאתם מחפשים עבור החתול שלכם, כאשר חשוב מאוד לוודא מראש כי בחנות יש צוות עובדים שיוכל לסייע לכם בבחירת הציוד המתאים ביותר לחתול שלכם, בשל ידע שיש לו בתחום.

איך בוחרים חול לחתול

מה צריך לרכוש עבור חתול?

ישנם לא מעט מוצרים שחשוב מאוד לרכוש טרם בואו של חתול כגון: מזון יבש עבור החתול, כאשר חשוב מאוד כמובן לבחור בסוג מזון איכותי, אשר תואם לחתול שלכם. מעבר למזון עבור החתול שבאמת מהווה דבר בסיסי וחשוב התורם לבריאותו והתפתחותו התקינה של החתול, יש לרכוש משטחי גירוד לחתול אשר מעניקים לחתול את ההרגשה שהוא בסביבה הטבעית שלו, באמצעות פעולת גירוד הציפורניים שלו שהוא רגיל לבצע על עצים בחוץ, גם בבית. מעבר לכך, חשוב לרכוש עבור החתול מיטה ייעודית שתהיה לו נוחה עבור שינה וכמובן מגוון צעצועים שינעימו את זמנו. מעבר לכל המוצרים הללו, חשוב לרכוש גם חול לחתולים. כיום תוכלו למצוא בחנויות השונות המציעות מוצרים לבעלי חיים בכלל ולחתולים בפרט מגוון סוגים של חולות לחתולים. לא קל להחליט איזה חול מתאים לחתול שלכם בוודאי ועל כן, בטרם תרכשו את החול הרלוונטי לחתול שלכם, כדאי שתקראו את הדברים הבאים

למה משמש החול לחתול?

בטרם בוחרים חול לחתול, חשוב מאוד לזכור שהדבר החשוב ביותר בבחירת החול המתאים לחתול שהוא אמור לשמש עבור המטרות שלו בצורה הטובה ביותר. מכיוון שהחתול רגיל לעשות את צרכיו בטבע ולאחר מכן לכסות אותם, על מנת לאפשר לו לעשות זאת בצורה נקיה ובנוחות בבית, יש לרכוש עבורו חול ייעודי לחתולים. את החול יש להציב במקום כלשהו עבור הצרכים של החתול, כאשר החתול יודע כמובן כיצד להשתמש בחול. על מנת לאפשר לחתול את הנוחות המרבית וכמובן, גם עבורכם, יש לרכוש חול איכותי המותאם לצרכיו של החתול בצורה האידאלית.

כיצד בוחרים חול לחתול?

על מנת שהחול לחתולים מהווה תחליף לחתול הביתי עבור עשיית צרכים בטבע, חשוב מאוד לבחור עבורו את החול המתאים לו ביותר. כיום ניתן למצוא כמה סוגים של חול עבור חתולים: חול פשוט שהוא חול רגיל אשר מגיע בניחוח טבעי וריחות שונים. החול הרגיל מתאים לשימוש בעיקר במקומות פתוחים. סוג חול נוסף הוא חול מתגבש. מדובר על חול אשר מתקשה סביב הנוזלים ויוצר גוש. לאחר הסינון של הגושים החול נקי יותר. סוג נוסף של חול הוא  חול קריסטל לחתול. מדובר על גבישי סליקה אשר ידועים ביכולת הספיגה הגבוהה שלהם. מדובר על חול אשר מתאים לשימוש חיצוני באזורים יבשים.

אחת השאלות שלא מעט אנשים שואלים את עצמם כאשר הם מגיעים לרכוש חול לחתול שלהם היא: האם כדאי חול מתגבש בנוכחות נוזלים או שמא כדאי לבחור בחול לא מתגבש. החול המתגבש בדרך כלל מתגבש לגוש מוצק כאשר הוא בא במגע עם נוזלים כאשר שאר החול סביבו נשאר יבש עבור שימוש נוסף. חול שלא מתגבש מאפשר לשתן לחלחל לתוכו וכך סופג חלק מאדי הריח באמצעות פחם או סודה עד שלבסוף השתן מתייבש. הדרך היחידה לנקות את השתן מהקופסא היא להחליף את החול לגמרי לפחות פעם אחת בשבוע ולנקות את קופסת החול לחלוטין.

הדבר החשוב ביותר הוא לרכוש חול שמתאים לחתול שלכם וכן, חול אשר ידוע כאיכותי כגון: חול קריסטל. הבחירה בחנות בולדוג לצורך רכישת חול לחתול שלכם תאפשר לכם לבחור את החול האיכותי ביותר עבורו.