החלפת צילינדר על ידי מנעולן

אם אתה צריך מפתח מחדש של צילינדר מנעול, או שביתה או בריח חדש, אתה יכול לעשות זאת בעצמך בבית. עם זאת,
לבעיות מסובכות יותר, כדאי להתקשר למנעולן. אנשי מקצוע אלו יכולים גם לבצע שירותים כמו התאמת מוט אנכי או החלפת צילינדר/בריח מנעול.
הנה כמה דברים שכדאי לזכור אם אתה צריך תיקון לדלת האלומיניום שלך. ברגע שיש לך מנעולן לעשות את העבודה, תוכל להימנע מתשלום עבור עבודה והוצאות.

החלפת צילינדר מחדש

אם לבית שלכם יש מנעול ישן וחלוד, שקול לאפשר למנעולן להדביק אותו מחדש. מנעולן יכול למנעול מחדש את המנעולים שלך על ידי החלפת הישנים בחדשים.
תהליך ההחלפה פשוט יחסית. לאחר רכישת הערכה, יהיה עליך לאתר את צילינדר המנעול והמפתח שלו. חפש את שם המותג של המנעול בצד הדלת. לאחר שאיתרתם את המפתח, קח את הצילינדר ואת צילינדר המנעול למנעולן וקבל אותו מחדש.

אם המנעול הישן עדיין במצב טוב, מפתח מחדש בעצמך הוא תהליך פשוט למדי. הכלים שתצטרכו כוללים מפתח ברגים, כלי תפס ומפענח מפתחות. החלפת צילינדר המנעול היא תהליך קל, ואינו דורש יותר מדי כוח אדם. עם זאת, אם יש לך הרבה כלים ואתה בטוח בכישוריך, אולי כדאי להזמין מנעולן שיעשה זאת עבורך.

מפתח מחדש את המנעולים שלך

הוא רעיון מצוין אם אתה רוצה לחסוך כסף בהתקנת המנעול שלך. מנעולנים משתמשים בסיכות מפתח שניתן לרכוש במחיר נמוך. תהליך זה אינו מסובך כפי שאתה עשוי לחשוב, אך הוא יכול לחסוך לך כסף במשך שנים. מפתח מחדש את המנעולים שלך בעצמך ידרוש רק עלות קטנה מראש עבור הערכה, אבל העלות תשתלם בטווח הארוך.

מפתח מחדש של מנעולים הוא דרך מצוינת לשפר את האבטחה ולמנוע גישה לא רצויה.
מנעולן יכול למקם מחדש את המנעול שלך על ידי החלפת הפינים בפנים.
המשמעות היא שהמנעול הקיים לא יעבוד עם המפתח הישן. המפתח החדש יעבוד ללא בעיה,
והמפתח הישן כבר לא יפתח אותו. זוהי דרך מצוינת להחזיר את הבית שלך למקום בטוח ולהבטיח שכולם יישארו באותו הבית.

מפתח מחדש של צילינדר מנעול של דלת אלומיניום על ידי מנעולן יכול להוסיף שכבת אבטחה ולאפשר לכם מערכת מפתחות מאסטר לבית שלכם. מפתח מחדש של המנעולים שלך זול וקל יותר מאשר החלפת הדלתות שלך. אבל אתה צריך להיות זהיר אם אתה עושה את זה בעצמך, שכן זה עלול לגרום נזק למנעול או לחיווט. יתרה מכך, אינך יכול להיות בטוח שתקבל את התוצאות הרצויות.

החלפת צילינדר/ בריח מנעול

מנעולן המתמחה בדלתות מגורים ומסחר יכול להתקין בדלת שלכם תפסים וצילינדרים חדשים בעלות נמוכה.
דלתות אלומיניום כוללות בדרך כלל את בריח הוו או בריח הקיפאון .
מנעולנים המתמחים בדלת מסוג זה צריכים להכיר את ההתקנה והשימוש הנכונים של סוגים אלו של מנעולים.
סוגים מסוימים של חומרי דלת ניתנים להתקנה גם באמצעות כלים המיועדים לדלתות אלומיניום.

להחלפת צילינדר המנעול יש לפרק את הדלת מהצירים שלה. רוב המנעולים הגליליים כוללים חור או מנוף. מנעולן יסיר את צילינדר המנעול ויכניס אותו מחדש או יחליף אותו במנעול חדש באיכות שווה. בהתאם ליצרן, כמה מנעולים דורשים סיוע מקצועי להתקנה נכונה. מנעולן גם ייתן לכם את דעתו על איכות המנעול החלופי.

דלת אלומיניום עם צילינדר שנדבק או מסתובב צריכה לעבור מפתח מחדש על ידי מנעולן כדי למנוע צרות עתידיות.
בנוסף, מוטות פאניקה הם תכונה נפוצה של דלתות חזית ויציאה, שם הם מספקים יציאה בתנועה אחת.
מנעולן יכול לבצע עבורכם שירות זה. דלת אלומיניום עם סרגל פאניקה זקוקה למכסי קצה, שהם מתכת או פלסטיק המכסים ברגי הרכבה קריטיים. יש להחליף מכסה קצה פגום כדי להבטיח את אבטחת התפס.

אם הצילינדר/תפס בדלת אינו מגיע לצירים,
ייתכן שהתפס תקוע. אם הדלת אינה מפולסת עם המשקוף, ייתכן שיידרש שקע כדי ליישר אותה. אם הבריח הוא אחד הזזה,
ייתכן שיהיה צורך לעשות בו שמש כדי למנוע ממנו לזוז לאחור. מנעולן אמור להיות מסוגל גם למפתח מחדש דלת למפתח חדש.

החלפת צילינדר/בריח מנעול לדלת אלומיניום מהווה חלופה להחלפת חומרה מלאה. מנעולן יכול להתקין צילינדר מנעול חדש ללא צורך להסיר את גוף המנעול. מכלול הצילינדר/התפס מאובטח לבית המנעול באמצעות בורג סט. מנעולן אמור להיות מסוגל לספק לך הנחיות מפורטות כיצד להחליף את הצילינדר/בריח בדלת שלך.
יש לכם תקלה בדלת את צריכים מנעולן המתמחה תיקון דלת אלומיניום , פלדלת , זכוכית כיוון הדלת החלפת צירים וידיות תוכלו לבקר באתר של איתמר מנעולן https://lockcenter.co.il/

כוונון מוט אנכי

ישנן דרכים זולות יותר להתאים את המוט האנכי של דלת אלומיניום מאשר לקרוא למנעולן.
הדרך הנפוצה ביותר היא לחשמל את המוט האנכי הסמוי, אך ישנן גם שיטות יקרות יותר. חשמלאי יכול לכוונן את המוט האנכי על ידי איפוס המגעים החשמליים של המנעול. מנעולן מנוסה יכול לעזור לך לקבוע איזה סוג של חומרת דלת דורש התאמה. לאחר הערכת סוג הדלת, הוא או היא יכולים לקבוע אם יש צורך להחליף אותה.

למשיכה אסתטית יותר ואבטחה משופרת, שקול את התקן היציאה האנכי הנסתר. סדרת 2390 היא מוט אנכי שקוע נסתר המאושר לתקני ANSI/BHMA A156.3 Grade 1. הוא נועד להיות מותקן בתוך מסילת הדלת כך שציוד גדול לא יכול לפגוע בו. מכשירים אלו הם גם פונקציונליים ביותר ודורשים פחות תחזוקה משמעותית מהמוט המסורתי. המנעולן יכול להתאים את המוט האנכי של דלת אלומיניום באמצעות כלי מיוחד.
החלפת צילינדר על ידי מנעולן

החלפת צילינדר/ שביתה

ניתן לבצע החלפת צילינדר/שביתה לדלתות אלומיניום לבד אך לא מומלץ. מנעולנים מקצועיים צריכים לעשות עבודה מסוג זה מטעמי ביטחון.
אם יש לך את הכלים והידע, תוכל לבצע את המשימה בעצמך. עם זאת, מומלץ להזמין מנעולן מקצועי בעל הידע והכלים המתאימים. להלן כמה הנחיות בסיסיות שיעזרו לך להחליף את צילינדר/השבתה:

בהחלפת צילינדר/שביתה למנעול בדלת אלומיניום יש לקבוע תחילה את סוג המנעול שברשותכם. אם מדובר במפתח או מנוף גלילי, חפשו את שם המותג של המנעול בקצה הדלת. קח את הצילינדר ופנה למנעולן שיוכל למפתח אותו מחדש עבורך או להחליף אותו בדגם שווה ערך. הקפד לבקש מהמנעולן להסביר כיצד פועל מנגנון הנעילה לפני שאתה מנסה את העבודה.

מנעולים מסוג שקע נמצאים בשימוש נפוץ בדלתות אלומיניום. סוג זה של מנעול מוחזק במקומו על ידי בורג קבע המונע הסרה בלתי מורשית. בריח הקרס הוא אחד משלושה מנעולי שקע נפוצים לדלתות אלומיניום. הוא משתלב עם מסגרת האלומיניום ונועלת את הדלתות יחד. לבריח רגיל אין את הקרס הזה. מנעולי קרס משמשים גם בדלתות אלומיניום מתנדנדות.

דלתות מסוג מג יכולות להיות אתגר

מנעולן צריך להיות בעל הכלים והידע להתמודד עם העבודה כמו שצריך. מנעולי מג הם לרוב הפתרון המתאים ביותר לדלתות לא סימטריות או פגומות.
ניתן להמיר בקלות שביתות חשמליות לשביתות מחושמלות, בעוד שתרחישי בנייה חדשים כוללים בדרך כלל מנעולים מחושמלים מראש. מנעולים מסוג מגנטי הם גם בחירה פופולרית עבור דלתות אלומיניום. דלתות אלו בטוחות ומאובטחות, וניתן להתקין אותן בבנייה חדשה מבלי לפגוע באבטחה. מנעולים מסוג מאג עשויים לכלול גם קודי אש מיוחדים, ולכן חשוב לתאם עם הרשות שיש לה סמכות שיפוט.

אם אתם מחליפים מנעול מסוג שקע, עליכם לוודא שהחורים בדלת זהים. בנוסף, המנעול הגלילי החדש צריך להיות בעל אותה כמות אחורית כמו הישן. הסט אחורי הוא המרחק מקצה הדלת למרכז ציר הידית. סט אחורי סטנדרטי הוא בערך שני אינצ'ים וחצי, אבל המרחק המדויק משתנה מעט עם דגמים שונים.

5/5 - (1 vote)
תוכן עניינים
שתפו את הכתבות שלנו ברשתות חברתיות
פייסבוק
טוויטר
וואצאפ
טלגרם
השאירו פרטים ומייד נחזור אליכם עם 3 הצעות מחיר
עוד כתבות באותו נושא
תיקון דלתות כניסה לבניין
תיקון דלתות כניסה לבניין

שירותי תיקון דלתות כניסה לבניין דלתות כניסה לבניין משמשות הן כחזית מסבירת פנים והן כאמצעי אבטחה חיוני בבתינו ובמקומות העבודה שלנו. הבטחת התיקון והתחזוקה הנאותים

מתי להתקשר לשירותי תיקון דלתות פנדור
תיקון דלתות פנדור

דלתות חיוניות לבתים ולעסקים שלנו, ומשמשות כשומרי סף לפרטיות ולביטחון שלנו. אבל מה קורה כשהדלת שלכם שהייתה פעם אמינה מתחילה לפעול, ומשאירה אתכם בספק לגבי

תיקון דלתות רב בריח
תיקון דלתות רב בריח

ככל שאבטחה ביתית הופכת לדאגה הולכת וגוברת, הפופולריות של דלתות מרובות בריחים ממשיכה לעלות. מערכות נעילה מתקדמות אלה מספקות הגנה חסרת תקדים, אך מה קורה

תיקון דלתות כניסה
תיקון דלתות כניסה

אם אי פעם מצאתם את עצמכם נאבקים עם מנעול תקוע, או אם דלת הכניסה שלכם הכניסה טיוטה קרה בליל חורף, אתם יודעים עד כמה תחזוקה

תיקון דלתות פנים
תיקון דלתות פנים

דמיינו את הסיפוק שבהליכה בבית או במשרד, כשכל דלת פנימית נפתחת ונסגרת ללא מאמץ, לעולם לא נדבקת או חורקת. דלתות המתפקדות בצורה חלקה לא רק

תיקון דלתות הזזה ישנות
תיקון דלתות הזזה ישנות

דלתות הזזה עשויות לרוב מעץ, כך שהן יכולות בקלות להירקב ולהתעוות לאורך זמן. השלב הראשון בתיקון דלתות הזזה ישנות הוא הסרת הדלת מהמסגרת שלה. לאחר

תיקון דלתות עץ
תיקון דלתות עץ

דלת עץ יכולה להיות תיקון קשה עבור טירון לעשות. יש צורך בדאוול עץ כדי לבצע את התיקון. תיקון דלתות עץ למרבה המזל, זול יותר לתקן

בעלי מקצוע מומלצים
רוצים לפרסם כתבה באתר שלנו השאירו פרטים